Svatební účes

Vlasy – kapitola sama o sobě, na které si 10 žen z 9 zakládá :-))) V den „Dé“ chce být každá nevěsta tou nejkrásnější a né nadarmo se říká: „štěstí přeje připraveným.“ O svatební den to platí dvojnásob.

Čti více»
Svatba citáty, svatební oznámení, citáty o lásce a manželství

Svatební citáty, oznámení a motta – o lásce a životě

Připravili jsme pro vás výběr nejlepších svatebních citátů o lásce a životě, které se dají využít například na vašem svatebním oznámení nebo jako svatební motto.

Čti více»

Ukaž trencle a máš veselý svatební obřad!

Během svatebního obřadu se může stát ledacos, pravda. Ale že někomu spadnou přímo uprostřed svatebního obřadu v kostele kalhoty ke kolenům, to se jen tak nevidí! :-D Zaručený recept, jak rozesmát všechny svatebčany!

Jak vybrat správného svatebniho-fotografa

Výběr správného svatebního fotografa je jednou z nejdůležitějších věcí, které by snoubenci měli věnovat zvláštní pozornost. Svatba je výjimečnou událostí – začátkem nového životního období, které si rozhodně zaslouží být zdokumentováno tím nejlepším způsobem. Svatební fotograf s dostatečnou svatební praxí zachytí důležité okamžiky daleko lépe než Váš kamarád, rodinný příslušník, nadšený fotoamatér nebo fotograf z jiné branže. Pozor na svatební dary typu: „zajištění fotografa“ od strejdy, který má souseda, co si před měsícem koupil digitální zrcadlovku a dělá „supr fotečky“.

Čti více»

Svatební šaty nevěsty Kate Middleton z královské svatby prince Williama!

Královská svatba prince Williama a Kate Middleton byla poctou pro módní návrhářku Sarah Burton a značku Alexander McQueen. Kate si pro svůj svatební den zvolila pompéznější róbu, i když zdaleka ne tak honosnou, jakou měla princezna Diana nebo královna Alžběta II. Svatební šaty s vlečkou o délce 2,7m jí doporučila šéfredaktorka anglické edice Vogue Alexandra Sulman.