Svatby

Neopakovatelná událost

Svatba, také sňatek neboli vznik manželství je slavnostním vstupem do zákonného vztahu mezi ženou, která se vdává, a mužem, který se žení. Svatba je jedinečnou událostí – významným okamžikem, který si zaslouží být zdokumentován tím nejlepším způsobem.

Není fotograf jako fotograf

Každý, kdo se rozhoduje do tohoto svazku vstoupit by měl pečlivě zvážit důležitost zachycení svatebního dne. Přestože došlo k „BOOMU“ v oblasti fotografování a natáčení (díky cenové dostupnosti digitálních zrcadlovek), kvalitních svatebních fotografů a kameramanů je jako šafránu a termíny jejich svateb se velmi často překrývají.

Orientační ceny

Rádi bychom Vám seznámili s orientačními cenami vypozorovanými na internetu od renomovaných fotografů a kameramanů a nabídli Vám v případě zájmu spolupráci s námi od února 2014. Pokud Vás naše tvorba neosloví, napište nám a pomůžeme Vám vybrat toho správného! Známe mnoho kvalitních fotografů, jejichž tvorba je nám velmi blízká. Vyberte si takového fotografa a kameramana, který Vám nejvíce vyhovuje a jehož tvorba Vás na první pohled zaujala.

Zapojte se do analýzy cen a kvality

Zdá se Vám orientační nabídka nezajímavá? Ceny ve fiktivním ceníku příliš vysoké? Napište nám, jaku máte představu o ceně a kvalitě fotografií. Tímto krokem můžete přispět k optimalizaci budoucích cen.